www.drozd.com.pl : strona główna : napisz do nas :

Strona głównaFirmaOfertaReferencjeGaleriaAktualno¶ciKontaktNasza oferta


Zajmuję się działalnością związaną z ochroną od 1988 r., kiedy to budowałem od podstaw pierwszą na lubelskim rynku agencję ochrony - "MIRO". Nie da się wyliczyć, jakie działania...

czytaj więcej...


swiat imprez

FIRMA

Nazywam się Krzysztof Drozd i jestem właścicielem Biura Ochrony Businessu, firmy działającej na lubelskim rynku od 1996 roku.

Zajmuję się działalnością związaną z ochroną od 1988 r., kiedy to budowałem od podstaw pierwszą na lubelskim rynku agencją ochrony - "MIRO". Nie da się wyliczyć, jakie działania podejmowaliśmy jako pierwsi na lokalnym, a niekiedy ogólnopolskim rynku.
Rozstałem się z tą firmą w 1996 r., by rozpocząć działalność na własny rachunek. Od tego czasu nie odpowiadam za nic, co się w tamtej firmie wydarzyło.

Oczywiście, od początku własnej działalności posiadam koncesję MSWiA (aktualnie nr L-0245/00), gdyż jest to warunek konieczny, by móc świadczyć usługi ochrony. Aby móc uzyskać koncesję trzeba było posiadać licencję pracownika ochrony fizycznej II stopnia i – rzecz jasna – licencję taką posiadam. Ma ona nr 000918 i wydał ją Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie. Po zmianach w przepisach, które weszły w życie od 2014 r., licencja zastąpiona została wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, który, rzecz jasna, otrzymałem (POF-4867).

Świadczenie usług detektywistycznych również wymaga posiadania licencji detektywa (moja ma nr 1312) oraz uzyskania wpisu w rejestrze usług detektywistycznych MSWiA, co także zostało dopełnione (nr RD-12/2007).

Realizacja ochrony i zabezpieczeń to wiedza i doświadczenie. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłem także m.in. studium podyplomowe z zakresu ochrony w Centrum Doskonalenia Kadr Kierowniczych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie, 300 godzin szkolenia International Bodyguard Association w Londynie (ID 627) oraz szkolenia Polskiego Związku Instruktorów i Trenerów Formacji Ochronnych "I.P. System" w Bielsku Białej.

Moja firma specjalizuje się w zabezpieczaniu imprez masowych. Mamy w tym zakresie kilkanaście lat doświadczeń. O tym, że są one cenione świadczyć może to, iż występowałem jako biegły sądowy z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, a w roku 2002 otrzymałem wyróżnienie miesięcznika OMZ "Ochroniarz" - "PROFESJONALISTA W BRANŻY OCHRONY OSÓB i MIENIA", jako „najlepszy specjalista w zakresie ochrony imprez masowych”.

Dzielę się swoją wiedzą z innymi. Jestem autorem jedynej na rynku książki szeroko omawiającej zagadnienia bezpieczeństwa imprez masowych oraz skryptu dla słuchaczy policealnego studium kształcącego pracowników ochrony. Od kilku lat wykładam zagadnienia bezpieczeństwa imprez masowych oraz detektywistykę w Policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony "O'Chikara" w Lublinie.

Biuro Ochrony Businessu oferuje także kursy i szkolenia dla pracowników ochrony oraz dla służb porządkowych i kierowników do spraw bezpieczeństwa. Kilkakrotnie realizowaliśmy również unikatowe w skali kraju szkolenia połaczone z ćwiczeniami ratowniczo - ewakuacyjnymi dla służb zabezpieczających imprezy.

Biuro Ochrony Businessu proponuje też możliwość zakupu szeregu wydawnictw z zakresu ochrony - własnych i powierzonych. W sprawie szczegółowej oferty prosimy o kontakt z biurem.